۱۳۹۳ دی ۲۸, یکشنبه

معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش از راه اندازی سایت رسمی همسریابی خبر داد
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش با بیان اینکه هم اکنون ۳۰۰ سایت همسریابی به طور غیرقانونی در کشور فعالیت می کنند، از رونمایی سایت رسمی همسریابی تا یک ماه آینده خبر داد.
محمود گلزاری همه سایت های همسریابی را "غیرقانونی" خواند و ضمن اشاره به ناتوانی پلیس فتا برای برخورد با این سایت ها، گفت که این سایت ها نسبت به چهار سال قبل افزایشی دو و نیم برابری داشته اند.
وی افزود: این سایت ها در پاسخ به نیاز همسریابی راه اندازی شده و حال برای رهایی از عواقب گرفتار شدن جوانان در دام های این سایت ها، وزارت ورزش و جوانان با کمک موسسه تبیان سازمان تبلیغات اسلامی در حال راه اندازی سایت جدیدی با هدف همسریابی است که با روشی جدید در ثبت اطلاعات راه اندازی می شود.
به گفته این مقام مسوول، "این سایت اوایل بهمن ماه امسال راه اندازی می شود و ویژگی آن این است که به جای جوانان، معرف های آنها ویژگی و مشخصات جوانان را در آن ثبت می کنند و البته تعدادی روانشناس و مشاور ازدواج نیز با این سایت همکاری دارند".
وی بیان داشت: "امید است با راه اندازی این سایت، سالانه ۱۰۰ هزار ازدواج به شیوه ای درست انجام شود و مشکل همسریابی جوانان تا حدودی حل گردد".
به گفته محمود گلزاری در حال حاضر ۱۰ میلیون نفر در کشور در سن ازدواج قرار دارند.
وی در بخشی دیگر از سخنانش، بی انگیزه بودن بخشی از جوانان به ازدواج، مشکل همسریابی، مشاوره قبل از ازدواج، آموزش های ازدواج، مشاوره بعد از ازدواج، مشکلات قانونی در فرآیند طلاق و مدیریت بعد از طلاق را هفت بحران ازدواج در کشور عنوان کرد که مورد بررسی قرار گرفته اند.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر