۱۳۹۳ شهریور ۲۳, یکشنبه

پیوستن یک زندانی غیر درویش و غیرسیاسی به اعتصاب غذای دراویش
"رسول هویدا" یک زندانی غیردرویش و غیرسیاسی که در بند مالی زندان اوین با دو تن از فعالان حقوق درویش گنابادی همبند است، با ارسال نامه‌ای اعلام کرده است در همدلی با دراویش دست به اعتصاب غذا می‌زند.
به گزارش پایگاه خبری مجذوبان نور، رسول هویدا که به اتهام بدهی مالی زندانی ست، گفته است: "بنده نیز با صدای اعتراض و فریاد تظلم و دادخواهی آنان همراه شده و تا زمانی که این عزیزانم به همه‌ی مطالبات خود که جملگی بر حق است نرسند، دست به اعتصاب غذا می‌زنم و اعلام می‌کنم که تنها مسوول پاسخ گویی به خون ریخته شده برادرانم در این راه کسانی خواهند بود که سالهاست ظلم و ستم بر پیروان طریقت نعمت اللهی روا داشته و می‌دارند".
وی در پایان این نامه که در اختیار مجذوبان نور قرار گرفته، خبر از تنظیم وصیت نامه داده و نوشته است: اینجانب از همه عزیزانم خداحافظی و طلب بخشش نموده و به عنوان تنها وصیت از آن‌ها و همه زنان و مردان آزاده جهان می‌خواهم که انتقام خون ما را از مسببین این ستم‌ها بستانند. به عنوان آخرین کلام به همه دوستان جاهلی که سبب این همه جور و ستم هستند عرض می‌نمایم که اگر در زندگی دنیاییتان دین ندارید، لااقل آزاده باشید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر