۱۳۹۳ مرداد ۲۶, یکشنبه

اطلاعيه شماره ۶ کمپين بین‌المللی عليه زن‌ستیزی نيروهای اسلامی

قيمت يک زن ۱۵۰ دلار در بازار مزايده داعش!
چهارشنبه ۶ آگوست ۷۰۰ زن حراج شدند!
کجا هستند فمینیست‌های جهان؟ کجا هستند مدافعين حقوق زن، در قرن بیست‌ویک، مشتی بيمار روانی و لمپن اسلامی زن حراج می‌کنند. اين سوت پايان جنبش اسلامی است، بشريت موظف است بپا خيزد و تکليف اين جانوران اسلامی را روشن کند!

انيس حنا يکی از محاصره‌شدگان در دشت نینوا است او تلفنی به مدير کنفرانس بررسی اوضاع مسيحيان می‌گوید: صدها نفر در اين جا مرده‌اند بسياری از خانواده‌ها و به‌ویژه ایزدی‌ها را به‌زور از منازل شان اخراج می‌کنند. آن‌ها می‌خواهند به‌زور ما را مسلمان کنند در غير این صورت بايد جریمه بدهيم
اين گروه روز چهارشنبه گذشته يعنی ۶ ماه آگوست ۷۰۰ زن ايزدی را برای فروش به بازار موصل بردند و آن‌ها در مزايده علنی قراردادند، به گفته انيس حنا هر زن به ارزش ۱۵۰ دلار به فروش می‌رفت. او می‌گوید داعش زنان را به‌زور ختنه می‌کند.
به گزارش شبکه خبر، محمد الخزاعی سخنگوی سازمان هلال‌احمر عراق گفت: عناصر داعش زنان مسیحی و ایزدی را باهدف فروش در بازارهای برده، ربوده‌اند. وی با محکوم کردن اقدامات جنایت‌کارانه این گروه تاکید کرد: این گروه، ده‌ها تن از زنان ترکمن، ایزدی و مسیحی را در فرودگاه تل عفر نگهداری می‌کند و مردان آنان را نیز به قتل رسانده‌اند...
وی از سازمان‌های بین‌المللی و دولت عراق خواست برای پایان دادن به وضع ناگوار انسانی در نینوا، هر چه سریع‌تر وارد عمل شوند.
کمپين بین‌المللی عليه زن‌ستیزی نيروهای اسلامی، خشم و ا انزجار عميق خود را از اين بربريت قرون‌وسطایی اعلام کرده و از همگان دعوت می‌کند به رفتار وقيحانه نيروهای اسلامی و تروریست‌های داعش عليه زنان اعتراض کنند.
روز ۲۷ سپتامبر روز جهانی اعتراض به اين وحشيگری منزجرکننده عليه زنان است. در همه‌جا در شهرهای مختلف در سراسر جهان فراخوان به ميتينگ اعتراضی داده و کمک کنيد صدایی زنان سوريه و عراق و ايران و تونس و همه‌جا را به گوش جهانيان برسانيم.


کمپين بین‌المللی عليه زن‌ستیزی نيروهای اسلامی
۱۵ آگوست ٢٠١٤

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر