۱۳۹۳ اردیبهشت ۸, دوشنبه

مرادی سروستانی به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد
عصر امروز حمیدرضا مرادی سروستانی در پی احساس درد شدید قفسه سینه و تپش قلب، با تشخیص پزشکان معالج به بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهدا منتقل شد.
مرادی سروستانی از دراویش زندانی محبوس در بند۳۵۰ اوین که مدتی است که در بیمارستان شهدای تحت نظر پزشکان قرار دارد، عصر امروز در پی احساس درد شدید در ناحیه قفسه سینه به بخش مراقبت‌های ویژه (سی سی یو) منتقل شد.
این درویش زندانی مدت زیادی که به گرفتگی شدید عروق قلبی و همچنین عروق ناحیه پا مبتلا است، به طوری رگ‌های اصلی خون رسانی هر دو پای وی گرفتگی شدیدی دارد و در صورت عدم درمان به موقع می‌تواند منجر به از دست دادن هر دو پای وی شود.
این در حالی ست که مرادی سروستانی چندی پیش به علت عدم برخورداری بیمارستان شهدای تجریش از امکانات تخصصی درمانی، درخواست انتقال خود را به دادستانی تهران ارسال نموده که هنوز پاسخی به آن داده نشده است.
در همین ارتباط نیز دو تن دیگر از وکلای زندانی دراویش، به نام‌های مصطفی دانشجو و افشین کرم‌پور نیز در بیمارستان شهدای تجریش تحت درمان قرار دارند. آقای کرم‌پور که از دیست کمر و گردن رنج می‌برد در حال سپری یک دروه درمانی فیزیوتراپی است. همچنین مصطفی دانشجو نیز که از مشکلات تنفسی و قلبی رنج می‌برد نیز در انتظار صدور مجوز‌های لازم از سوی دادستانی تهران برای اعزام به مرکز درمانی دیگری برای انجام آنژیوگرافی تجویز شده به سر می‌برد.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر