۱۳۹۱ تیر ۲۷, سه‌شنبه

یک آواره برگشت، ولی ۴ میلیون رو آواره کرد


گر خون بگریم هم روا باشد

در شرایطی که مردم ایران بر اثر تحریم‌های بین‌المللی تحت فشار‌های شدید اقتصادی هستند٬ جمهوری اسلامی با دعوت هزاران نفر از کشور‌های عربی به تهران در پی نفوذ خود در این کشور‌ها است

از دیگر معجزات حکومت امام زمان
در اقدامی تعجب برانگیز، دختر معاون جناب آقای "دانشجو"، وزیر علوم و تحقیقات جمهوری اسلامی ایران، با داشتن مدرک لیسانس تغذیه و فوق لیسانس زبان از دانشگاه آزاد و با سابقه کار تدریس زبان در مقطع راهنمایی، ۳ سال پس از فارغ التحصیلی ، به عضویت هیئت علمی گروه زبان دانشگاه علم و صنعت در آمد."طلوع ملا باشی" فرزند "محمود ملا باشی"، معاون وزیر به سادگی به عضویت هیت علمی یکی از بهترین دانشگاه های کشور در آمده است. موضوع قابل توجه آن است، که خانم با فوق لیسانس دانشگاه آزاد در رشته ی زبان آن هم در سال ۸۸ و صرفاً با سابقه تدریس در یک آموزشگاه و در مقطع راهنمایی، موفق به کسب چنین عنوانی شده است. ناگفته نماند که رشته ی تحصیلی ایشان در مقطع لیسانس علوم تغذیه است. این در حالی است که افراد زیادی با مدرک دکترا در صف عضویت در هیات های علمی دانشگاه های آزاد و غیره هستند.

۱۳۹۱ تیر ۱۹, دوشنبه

هنر اسلامی

ایران ما جایی است: که اگر زن به شوهرش خيانت کند سنگسار مي شود واگر مرد خيانت کند به زن مي گويند: به شوهرت بيشتر برس...!!!

فرشته ها بی حجاب هستندفکر هرزه را نمی توان با حجاب کنترل کردپس چطورچند همسری ( برده داری جنسی مذهبی ) و صیغه ( روسپیگری شرعی ) و کتک زدن زنان و همخوابگی اجباری یا تجاوز به نام تمکین در خانواده های مذهبی رواج بیشتری دارد؟!!! و آیا چادری سیاه یا حجاب اجباری هرگز زنی محجبه را حتی در خانه خویش از تمکین یا تجاوز شرعی شوهرش یا کتک خوردن مصون داشته؟آیا چادر سیاه زن به زندگی خانوادگی او استحکام بخشیده و به او ارزش و احترام بیشتری می دهد؟ 

۱۳۹۱ تیر ۱۳, سه‌شنبه

حجاب اجباری برای زنان ایران


سیاه رنگ پلیدی و حجاب اجباری، مایه فلاکت مردم و درماندگی زنان ایران است. عکس یک عده زن مسلمان را با پوشش اسلامی نشان میدهد، گویی یک دسته کلاغ سیاه روی کابل برق یا شاخه درخت نشسته اند! این برابری و عدالت موجود در اسلام و همچنین نشان دهنده یکسان بودن زنان و مردان در احکام ننگین اسلامی است.!!!

۱۳۹۱ تیر ۱۱, یکشنبه

پدر بیگناه را به جرم پسر مجارات نمی کنند
آدم ربایی و گروگان گیری را تنها می توان در میان جوامع عقب افتاده که از کمترین درک و اخلاق انسانی محرومند مشاهده کرد. بیشتر از پنج هفته است که پدر آقای یاشار خامنه, به دلیل فعالیت های فرزندش در "کمپین یادآوری امام نقی به شیعیان" بازداشت شده و از سرنوشت وی خبری در دست نیست. به راستی در کدامین قانون انسانی، شخصی را به خاطر عقاید و یا اعمال اطرافیانش دستگیر و زندانی می نمایند؟ ما این آدم ربایی را به شدت محکوم کرده و خواستار آزادی آقای عباس خامنه می باشیم.